top of page

LEMONO SUMMER DANCE CAMP

B O R E K   2 0 2 1 

Zapraszamy na obóz letni taneczno - akrobatyczny !

W tym roku zapraszamy dzieci już od 7-ego roku życia :)

Obozy to niezwykle ważne wydarzenia w życiu szkoły. Pod względem szkoleniowym to czas ogromnego progresu naszych podopiecznych. Pod względem towarzyskim- integracja i świetna zabawa! Nie możecie tego przegapić.

Termin obozu: 12.08.2021 – 21.08.2021

Miejsce: Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK w odległości 50 km od Krakowa.

Zakwaterowanie: 3 osobowe pokoje w domkach. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Sale taneczne: 2 pełnowymiarowe sale z parkietem tanecznym, mobilnymi lustrami i świetnym nagłośnieniem.

Dodatkowo 2 namioty flex.

Akrobatyka- w zależności od pogodny będzie odbywać się pod otwartą, zacienioną wiatą lub w namiocie. Na obóz oczywiście jedzie z nami pełne wyposażenie akrobatyczne: AIR TRACK, mata puzzlowa, materace, odskocznie, walec...

N A   O B Ó Z   Z A P R O S I L I Ś M  Y   G O Ś C I   S P E C J A L N Y C H !

Patryk-Rozniecki2.jpg

PATRYK ROŻNIECKI

Styl: New Style i High Heels (dla najstarszych :) 

Choreograf, tancerz i pedagog. Przez wielu uważany za ,,króla polskich obcasów”. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. W 2008 roku został finalistą 2. edycji programu ,,You Can Dance – Po Prostu Tańcz!”.

Swoje taneczne doświadczenie zdobył, szkoląc się między innymi
w najlepszych szkołach tańca na świecie np. w Los Angeles
(Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex),
Danii (Hotstepper), Paryżu (Harmonic), Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio).

Od tamtego czasu nieprzerwanie tworzy pokazy do teledysków najbardziej topowych polskich oraz zagranicznych artystów.
Jego choreografie są niezwykle kreatywne, szalone oraz pełne energii. Nie zamyka się na żadne style muzyczne ani taneczne, tworząc swoją własną niszę artystyczną.

ms.JPG

MARIUSZ JASUWIENAS

Styl: Video Clip Dancing ,  wyraz sceniczny

 

Reżyser, tancerz i choreograf. Znany z programów telewizyjnych Ciało Darwin, Ziarno i YOU CAN DANCE. Współpracuje z wieloma formacjami i zespołami tanecznymi oraz teatrami w całej Polsce m. in. krakowskim Teatrem Stu i im. Juliusza Słowackiego. Jego choreografie odniosły liczne międzynarodowe sukcesy, m.in. Mistrzostwa Świata i Europy w SHOW DANCE i SHOW DANCE PRODUKCJE 2016 i 2017.

dc.JPG

DOMINIKA CYBULSKA

Styl: Jazz, modern

 

Dominika to specjalistka w technice Contemporary Jazz, która wprost nie potrafi ustać w miejscu kiedy słyszy inspirującą ją muzykę. Kocha taniec do granic. Brała udział w wielu prestiżowych konkursach  tanecznych, a także zasilała kadrę narodową na Mistrzostwach Europy i Świata IDO. Jako choreograf stworzyła wiele układów nagradzanych, a także docenianych na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jako tancerka występowała na licznych galach i pokazach tanecznych m.in. Eska Music Award. W 2011 roku uczestniczyła w warsztatach 6 edycji telewizyjnego show You Can Dance w Casablance. Dona zajmuje się również organizacją warsztatów tanecznych: Summer Workshops i Winter Workshops, na które zaprasza uznanych na całym świecie tancerzy i instruktorów. Wielu z nich niejednokrotnie po raz pierwszy gościli w Polsce, np. Kate Jablonski i Rebecca Davies. Jest również założycielką profesjonalnej szkoły tańca w Tychach D Way of Life.

POZOSTAŁE ZAJĘCIA POPROWADZĄ PEDAGODZY NASZEJ SZKOŁY

ac.JPG
mk.JPG
ds.JPG
mw.JPG

Agnieszka Czubak

TECHNIKA

L1, L2, L3, L4

Madalena Kawalec

BALET

WSZYSTKIE GRUPY

Damian Sobański

AKROBATYKA

WSZYSTKIE GRUPY

Michalina Wasiak

TECHNIKA

LEMONKI i L6

Poza ciężką pracą i hektolitrami wylanego potu będzie czas na aktywny wypoczynek i relaks. Ośrodek który będzie nas gościł, jest magicznym, w pełni samowystarczalnym obiektem. Nie ma potrzeby go opuszczać nawet na chwilę. Ilość atrakcji które są w cenie jest oszałamiająca... Gotowi? Zobaczcie sami:

thumb_649__single.jpeg
4.jpg

Jeździectwo i jazda na kucykach dla najmłodszych

Warsztaty z ratownictwa medycznego. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez ratowników medycznych z wykorzystaniem bezpiecznego sprzętu medycznego. Głównym celem zajęć jest zaszczepienie w dzieciach wiedzy na temat bezpieczeństwa, chęci do niesienia pomocy oraz umiejętności zachowania się w sytuacji zagrożenia.

kapielisk.jpg

Strzeżone kąpielisko posiadające wydzielone i oznaczone strefy dla osób nieumiejących i umiejących pływać.

kajaki.jpeg

ABC kajakarstwa

gokarty.JPG

GOKARTY! Łatwa obsługa (tylko gaz i hamulec) sprawia, że praktycznie każdy jest w stanie sprawdzić swoje umiejętności. Tor ma długość 350 m. Elektroniczny system pomiaru czasu pozwala na przeprowadzenie zawodów. Do dyspozycji 4 gokarty z silnikiem Hondy o pojemności 200 cm3 oraz mały gokart dla dzieci z silnikiem o pojemności 120 cm3

kolejka tyrolska.JPG
$_20.JPG

KOLEJKA TYROLSKA! To atrakcja, która dostarczy wielu emocji i sporej dawki adrenaliny. Ponad 100 metrów zjazdu na linie rozpiętej nad kąpieliskiem. Platforma startowa znajduje się na wysokości 12 metrów na ziemią, punkt docelowy to wyspa na środku akwenu.

park linowy.JPG

 PARK LINOWY - system platform i lin rozciągniętych pomiędzy drzewami o łącznej długości 120 m. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dzieci jak i dorośli, ucząc się różnych technik alpinistycznych.

scianka wspinaczkowa.JPG

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

mini golf.JPG

MINIGOLF

thumb_134__single.jpeg

Sokole Oko – Łucznictwo wzbudza coraz większe zainteresowanie i jest znakomitym rodzajem aktywności dla każdego bez względu na wiek i możliwości fizyczne. Aby uprawianie go było satysfakcjonujące warto zapoznać się z prawidłową techniką łuczniczą. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów można spróbować swoich sił w strzelaniu do tarczy łukiem rodem z dzikiego zachodu i dmuchawką indiańską, a także karabinkiem paintballowym.

Z D J Ę C I A   O Ś R O D K A

sala taneczna.jpg
18062.jpg
GRILL.JPG
pokoje.JPG
10_large.jpg
boisko.jpg
namiot.JPG
900x700_false_55a764c011e70karczma_mysli

BONUS SPECJALNY...

1 sierpnia (sobota) będzie dniem odpoczynku od treningów, aby zregenerować siły na dalszą część obozu. Ten dzień będzie przeznaczony, na relax, zajęcia rekreacyjne oraz...

PRZEPIĘKNĄ, PROFESJONALNĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ w obiektywnie naszego maestro Kacpra Bartczaka.

67634982_720405718411515_760204414772523

Poza powyższymi atrakcjami specjalnymi w programie nie zabraknie również:

- plażingu

- grill party

- ogniska

- dyskoteki

- karaoke

- wieczoru filmowego

Nad bezpieczeństwem i programem czuwać będzie wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

Mamy podpisaną umowę o świadczenie usług medycznych z pobliską przychodnią lekarską.

Obóz jest oficjalnie zgłaszany do kuratorium oświaty.

Cena zawiera:

- dojazd autokarem

- zajęcia taneczne i akrobatyczne

- atrakcje oferowane przez ośrodek Borek

- opiekę dydaktyczną

- opiekę medyczną (bez ewentualnych dodatkowych leków)

- pobyt i wyżywienie (3 posiłki dziennie + II śniadanie i podwieczorek). Diety specjalne w cenie.

- ubezpieczenie

- zaopatrzenie w wodę na treningi ( nie będzie potrzeby samodzielnego dźwigania butli ze sklepu)

- profesjonalną sesję zdjęciową

Całkowity koszt obozu: 2300 pln

Pamiętajcie - szkoła ma ponad 250 uczniów. Miejsc na obóz tylko 90 ... Decyduje kolejność zgłoszeń.

Z A P I S Y   C Z A S   S T A R T !

Lista zostanie zamknięta 31 marca lub po wyczerpaniu wolnych miejsc.

Płatności będzie można realizować w  3 ratach. O szczegółowym harmonogramie płatności zostaną Państwo poinformowani bliżej terminu zamknięcia zgłoszeń.

ABY DOKONAĆ REZERWACJI NALEŻY WYPEŁNIĆ PONIŻSZY FORMULARZ:

 

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych i danych osobowych mojego dziecka (imię,nazwisko, wiek, numer telefonu,  adres email) przez Stowarzyszenie Lemono Dance Center z siedzibą przy ul. Paderewskiego 130, 04-438 Warszawa w celu zapisania mojego dziecka na obóz letni. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.

bottom of page