Celem naszej szkoły jest przekazywanie młodym ludziom pasji do tańca. Choć nie każdy w przyszłości chce zostać zawodowym tancerzem, to jeśli ma mu się przydarzyć przygoda taneczna chcemy, żeby była na najwyższym poziomie.

 

Do tańca podchodzimy holistycznie - dbając zarówno o prawidłowy rozwój fizyczny ciała; dopasowany do wieku i możliwości młodego człowieka, jak również o sferę artystyczną, kształtując wrażliwość emocjonalną i otwartość na sztukę.

 

Każdy młody tancerz należący do Lemono Dance Centre ma możliwość posmakowania świata artystycznego od kulis, który niejednokrotnie okazuje się dużo ciekawszy, niż z perspektywy widowni.

 

Na naszych zajęciach pracujemy w czystej technice jazzowej, w stylu broadway, modern i lirycal. Dlaczego taniec jazzowy? Bo jest niejednorodny, nieoczywisty i nieprzewidywalny. Ma wiele odmian i w tym tkwi jego piękno. Każdy znajdzie w nim swój styl.

 

W Lemono Dance Centre nieodzowną częścią edukacji są zajęcia baletowe. Taniec klasyczny to podstawa i żaden tancerz nie może nazywać siebie tancerzem, jeżeli nigdy pokornie nie stanął przy drążku.

 

Ponadto dla ambitnych mamy zajęcia akrobatyczne, które w niezwykły sposób podnoszą ogólną sprawność ruchową, siłę, koordynację i elastyczność.

 

Do każdego naszego ucznia podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że na sukces grupy składa się wysoki poziom i pewność siebie każdego członka zespołu. Tylko takie podejście do tańca pozwala na osiąganie największych sukcesów.

 

Nasze grupy mają w założeniu starty w konkursach i festiwalach tanecznych, w kraju i za granicą. W czasie wakacji przewidujemy obozy taneczne ukierunkowane na szlifowanie warsztatu ruchowego, pod czujnym okiem starannie wybranej kadry sportowej oraz pedagogicznej.

 

Lemono Dance Centre to miejsce gdzie przyjaźnie zawiązują się na całe życie.

Studio Lemono Dance Center to idealne rozwiązanie dla mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy Wawer. Zapraszamy również dzieci i młodzież z najbliższych sąsiednich miejscowości czyli Ząbki, Zielonka czy Wesoła. Dogodne połączenie komunikacyjne sprawiają, że droga do nas zajmuje jedyne 5-10 minut :)

Bądź z nami w sieci!

www.lemonodance.pl

 

  • Facebook Basic Black
  • Instagram Basic Black
  • Vimeo - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

Kontakt:

Agnieszka Czubak: 515 175 200

email: kontakt@lemonodance.pl

Adres:

Lemono Dance Center

ul. Paderewskiego 130

Warszawa - Rembertów

© 2023 by Key Lessons. Proudly created with Wix.com