top of page

Celem naszego klubu jest przekazywanie młodym ludziom pasji do tańca i szeroko pojętego sportu. . Zaszczepiamy w nich potrzebę samodyscypliny do podejmowania aktywności fizycznej oraz uświadamiamy jaką wartość będzie to miało w ich dorosłym życiu.

Choć nie każdy w przyszłości chce zostać zawodowym tancerzem, to jeśli ma mu się przydarzyć przygoda taneczna chcemy, żeby była na najwyższym poziomie.

Stowarzyszenie Lemono Dance Center jest klubem tańca sportowego, przygotowującym swoich zawodników do startów w zawodach grupowych jak i indywidualnych, zarówno w zakresie tańca jak i akrobatyki- na poziomie krajowym i międzynarodowym.

 

Do tańca podchodzimy holistycznie - dbając zarówno o prawidłowy rozwój fizyczny ciała; dopasowany do wieku i możliwości młodego człowieka, jak również o sferę artystyczną, kształtując wrażliwość emocjonalną i otwartość na sztukę.

 

W Lemono Dance Centre na cykl treningowy składają się różne dyscypliny. Nieodzowną częścią edukacji są zajęcia baletowe. Taniec klasyczny to podstawa i żaden tancerz nie może nazywać siebie tancerzem, jeżeli nigdy pokornie nie stanął przy drążku.

 

Drugim elementem są treningi akrobatyczne, które w niezwykły sposób podnoszą ogólną sprawność ruchową, siłę, koordynację i elastyczność.

Trzecim elementem jest właściwa technika tańca (jazz, modern jazz, contemporary) oraz choreografia.

 

Do każdego naszego ucznia podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że na sukces grupy składa się wysoki poziom i pewność siebie każdego członka zespołu. Tylko takie podejście do tańca pozwala na osiąganie największych sukcesów.

 

Lemono Dance Centre to miejsce gdzie w sportowej i zdrowej rywalizacji przyjaźnie zawiązują się na całe życie.

Studio Lemono Dance Center to idealne rozwiązanie dla mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy Wawer. Zapraszamy również dzieci i młodzież z najbliższych sąsiednich miejscowości czyli Ząbki, Zielonka czy Wesoła. Dogodne połączenie komunikacyjne sprawiają, że droga do nas zajmuje jedyne 5-10 minut :)

bottom of page