Z

E

S

P

O

Ł

Y

T

A

N

E

C

Z

N

E

LEMONO 1

Formacja turniejowa 14+ lat
poziom zaawansowany

WTOREK

19:00-20:00 sala 3

 AKROBATYKA
DAMIAN SOBAŃSKI 

20:00-21:40 sala 1

 CHOREOGRAFIA
AGNIESZKA CZUBAK 

CZWARTEK

19:00-20:00 sala 2

 BALET
MAGDALENA KAWALEC 

20:00-21:40 sala 1

 CHOREOGRAFIA
AGNIESZKA CZUBAK 

LEMONO 2

Formacja turniejowa 11-13 lat
poziom zaawansowany

WTOREK

16:50-17:50 sala 3

 AKROBATYKA
DAMIAN SOBAŃSKI 

18:00-19:45 sala 1

 CHOREOGRAFIA
AGNIESZKA CZUBAK 

CZWARTEK

17:00-18:00 sala 2

 BALET
MAGDALENA KAWALEC 

18:00-19:45 sala 1

 CHOREOGRAFIA
AGNIESZKA CZUBAK 

LEMONO 3 starter

Formacja turniejowa 7-9 lat
GRUPA POCZĄTKUJĄCA

WTOREK

16:20-17:50 sala 1

 CHOREOGRAFIA
AGNIESZKA CZUBAK 

18:00-19:00 sala 3

 AKROBATYKA
DAMIAN SOBAŃSKI 

CZWARTEK

16:20-17:50 sala 1

 CHOREOGRAFIA
AGNIESZKA CZUBAK 

18:00-18:50 sala 2

 BALET
MAGDALENA KAWALEC 

LEMONO 4

Formacja turniejowa 12-15 lat
poziom średnio zaawansowany

ŚRODA

18:45-19:45 sala 2

 BALET
MAGDALENA KAWALEC 

19:45-21:25 sala 1

 CHOREOGRAFIA
KLARA TWARDOWSKA 

PIĄTEK

18:45-19:45 sala 3

 AKROBATYKA
DAMIAN SOBAŃSKI 

19:45-21:25 sala 1

 CHOREOGRAFIA
KLARA TWARDOWSKA 

LEMONO 5

Formacja turniejowa 10-12 lat
poziom średnio zaawansowany

ŚRODA

16:45-17:45 sala 2

 BALET
MAGDALENA KAWALEC 

17:45-19:25 sala 1

 CHOREOGRAFIA
KLARA TWARDOWSKA 

PIĄTEK

16:45-17:45 sala 3

 AKROBATYKA
DAMIAN SOBAŃSKI 

17:45-19:25 sala 1

 CHOREOGRAFIA
KLARA TWARDOWSKA 

LEMONO 6

Formacja turniejowa 10-13 lat
poziom początkujący
grupa kontynuacja

ŚRODA

16:15-17:45 sala 1

 CHOREOGRAFIA
KLARA TWARDOWSKA 

17:45-18:45 sala 2

 BALET
MAGDALENA KAWALEC 

PIĄTEK

16:15-17:45 sala 1

 CHOREOGRAFIA
KLARA TWARDOWSKA 

17:45-18:45 sala 3

 AKROBATYKA
DAMIAN SOBAŃSKI 

LEMONO 7

Formacja turniejowa 9-11 lat
poziom średnio zaawansowany

 

poniedziałek

18:00-19:00 sala 3

 AKROBATYKA
DAMIAN SOBAŃSKI 

PONIEDZIAŁEK

19:00-20:30 sala 1

 CHOREOGRAFIA
magdalena Spółczyńska 

WTOREK

19:30-20:30 sala 2

 BALET
magdalena KAWALEC 

PIĄTEK

18:50-20:20 sala 2

 CHOREOGRAFIA
MAGDALENA SPÓŁCZYŃSKA 

Lemono 8

Formacja turniejowa 8-10 lat
poziom początkujący- kontynuacja

 

poniedziałek

16:20-17:15 sala 3

 AKROBATYKA
DAMIAN SOBAŃSKI 

PONIEDZIAŁEK

17:15-18:45 sala 2

 CHOREOGRAFIA
MAGDALENA SPÓŁCZYŃSKA
 

WTOREK

CHOREOGRAFIA

MICHALINA WASIAK 

18:40-19:30 sala 1

 BALET
magdalena kawalec 

piątek

17:20-18:50 sala 2

 CHOREOGRAFIA
magdalena Spółczyńska 

Lemono 9

Formacja turniejowa 6-8 lat
poziom początkujący/kontynuacja

 

poniedziałek

16:15-17:15 sala 1

 CHOREOGRAFIA
magdalena Spółczyńska 

poniedziałek

17:15-18:00 sala 3

 akrobatyka
damian sobański
 

Lemono 10

Formacja turniejowa 7-10 lat
grupa początkująca- naborowa


 

L10.JPG
L9.JPG
L8.JPG
L7.JPG
L5.JPG
obraz_2022-07-25_090223770.png
L4.JPG
L3.JPG
L1.JPG
L2.JPG
L10.JPG
L9.JPG
L8.JPG
L7.JPG
L5.JPG
L6.JPG
L4.JPG
L3.JPG
L2.JPG
L1.JPG

poniedziałek

16:30-18:00 sala 2

 CHOREOGRAFIA
NATALIA SAPIŃSKA 

poniedziałek

18:10-19:00 sala 3

 akrobatyka
natalia sapińska
 

PIĄTEK

15:30-16:15

 BALET
Magdalena SPÓŁCZYŃSKA 

PIĄTEK

16:20-17:20 sala 2

 CHOREOGRAFIA
magdalena spółczyńska
 

WTOREK

16:20-17:45 sala 2

 CHOREOGRAFIA
NATALIA SAPIŃSKA 

WTOREK

17:50-18:40 sala 2

 BALET
MAGDALENA KAWALEC