Agnieszka Czubak

Założycielka szkoły i prezes Stowarzyszenia Lemono Dance Center.

Z tańcem związana od 7-ego roku życia. Swoje doświadczenia ze sportem rozpoczęła od łyżwiarstwa figurowego,  co było zaczątkiem dalszej, wielkiej przygody tanecznej. Od najmłodszych lat, poza tańczeniem w dziecięcym zespole tanecznym, doszkalała się na międzynarodowych warsztatach tanecznych, niejednokrotnie będąc najmłodszym ich uczestnikiem. Brała lekcje u najwybitniejszych postaci polskiego świata tanecznego, m.in. u Katarzyny Skawińskiej, Witolda Jurewicza, Piotra Galińskiego, Iwony Olszowskiej czy  Mileny Jurczyk. Pod koniec szkoły średniej związała się z Teatrem Tańca Współczesnego ART pod dyrekcją Roberta Śliżewskiego, gdzie bardzo intensywnie rozwijała swój warsztat.

Jest absolwentką AWF Warszawa o kierunku nauczycielskim, z ukończoną specjalizacją fitness, kursem wychowawcy i kierownika kolonijnego. Równolegle ze studiami zrobiła uprawnienia instruktorskie na dwuletnim kursie instruktorskim pod patronatem Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, o specjalizacji- taniec współczesny. Stale poszerzając swoje kompetencje, zakochała się w tańcu jazzowym i kilka lat później stał się on jej specjalizacją. Ukończyła drugi kurs instruktorski o kierunku taniec jazzowy,  z wynikiem celującym.

Regularnie bierze udział w międzynarodowych warsztatach, szkoląc się u takich wykładowców jak: Luciano di Natale, Erick Bakon, Alan McCormick, Jean Claude Marignale, Stacy Boeddeker, Dollie Henry, Ira Nadia Kodiche, Adam Parson...

Od 2006 do 2015 r. związana z grupą taneczną Fox Dance Studio, gdzie przez 9 lat stworzyła dziesiątki choreografii, zdobywając niejednokrotnie najwyższe tytuły na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej.

 

Obecnie trenerka grup turniejowych Lemono Dance Center- aktualnych Mistrzów Europy

 

Agnieszka Cz.jpg
KLARA twardowska.jpg

Klara Twardowska

Dyplomowana instruktorka tańca. Jej zamiłowanie do muzyki i sztuki rozpoczęło się już na początku szkoły podstawowej, gdy zaczęła uczęszczać do Szkoły Muzycznej I stopnia grając na fortepianie. Zawsze uwielbiała śpiewać, dlatego w wieku 11 lat dostała się do Teatru Muzycznego TINTILO, gdzie odkryła swoją prawdziwą pasję jaką jest taniec. Brała udział w wielu spektaklach wystawianych na deskach Teatru Rampa w Warszawie. W tak młodym wieku miała możliwość występowania na scenie wśród profesjonalnych aktorów, co wpłynęło na jej dojrzałość i wrażliwość sceniczną. Jednak to taniec okazał się najbliższy jej sercu,
co doprowadziło ją do Lemono Dance Center. To tutaj, od początku istnienia szkoły, pod okiem Agnieszki Czubak i wielu innych wspaniałych instruktorów tańczy i rozwija swoje
możliwości. Razem z formacją Lemono 1 brała udział w wielu turniejach I festiwalach
zdobywając tytuły mistrzowskie. W duecie sięgnęła po mistrzostwo Polski oraz Europy.

Oprócz tego cały czas szuka możliwości rozwoju uczęszczając na wiele warsztatów w przeróżnych stylach. Praca z dziećmi bardzo ją inspiruje i napędza do działania.

Jest autorytetem dla wielu młodych tancerzy.

 

Magdalena Kawalec.jpg

Pozytywnie nastawiona do świata pełna energii osoba. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą,doświadczeniem i zarażać innych pasją do tańca.Profesjonalna tancerka baletowa. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im.Romana Turczynowicza w Warszawie z tytułem zawodowego tancerza.

W 2005 roku tuż po ukończeniu szkoły
dostała angaż do najbardziej prestiżowego zespołu baletowego w Polsce
jakim jest Polski Balet Narodowy, Teatru Wielkiego-Opery Narodowej, z
którym związała się na 10 lat.Przez ten czas brała udział w
najważniejszych premierach baletowych i operowych tego teatru. Czerpała
wiedzę od najlepszych pedagogów. Tańczyła zarówno w repertuarze tańca
klasycznego jak i współczesnego m.in. Jezioro Łabędzie, Śpiąca
Królewna, Kopciuszek, Dziadek do Orzechów, Święto Wiosny, Oniegin.
Występowała w spektaklach światowej sławy choreografów jak George
Balanchine, Maurice Bejart, John Nomeier,Boris Ejfmana, Jacek
Przybyłowicz, Krzysztof Pastor. Gościła na deskach teatrów na całym
świecie m.in. w Petersburgu, Szanghaju, Bergen, Sewilli, Londynu, Wilnie,
Lwowie.
Posiada wieloletnie doświadczenie jako nauczycielka tańca w wielu
placówkach- przedszkolach, domach kultury, szkołach tańca oraz
warsztatach tanecznych prowadzonych zarówno dla dzieci, młodzieży i
dorosłych.
Obecnie współpracyje z Teatrem Muzycznym Roma i Operą Kameralną w Warszawie a także rozwija swoją wiedzę pedagogiczną studjując na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Taniec specjalność Pedagogika Baletowa.

Michalina Wasiak.jpg

"Od 10. roku życia tańczyła w zespole tańca nowoczesnego. Po latach poszukiwań odnalazła się w takich stylach jak modern jazz i taniec współczesny. Ma szczególne zamiłowanie do tańca klasycznego.

 

Absolwentka kierunku Taniec na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi.

W 2016 roku swoją choreografią dyplomową pt. „FEMI” obroniła tytuł zawodowy tancerza i choreografa.

Obecnie studentka kierunku Pedagogika Tańca i Choreografia tej samej uczelni. 

 

Brała udział m. in. w:

Międzynarodowej Letniej Szkole Tańca Współczesnego w Koszęcinie,

Ogólnopolskich Warsztatach Tańca Współczesnego „Na Bosaka” w Połczynie – Zdroju,

Europejskich Spotkaniach Tanecznych,

Projektach choreograficznych Elwiry Piorun w Akademii Tańca Zawirowania. 

 

Michalina podczas zajęć dba o pozytywną energię i miłą atmosferę oraz pracuje nad kształtowaniem wrażliwości swoich podopiecznych."

dd.jpg

Damian "Kołcz" Sobański

Trener II klasy akrobatyki. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją akrobatyki sportowej, stopień magister.  Związany ze sportem od najmłodszych lat. Pierwsze kroki w akrobatyce stawiał w pruszkowskim klubie akrobatyki MKS Pruszków , gdzie obecnie jest trenerem . Nauczyciel, trener, wychowawca. Na koncie ma wiele osiągnięć zawodniczych jak i trenerskich (rangi ogólnopolskiej).

Damian jest członkiem grupy akrobatycznej „ GravitiArt” wraz z którą został półfinalistą programu „ Mam Talent”. Z grupą „GravitiArt” występuje w różnych częściach Polski, Europy i świata.

Występuje nie tylko grupowo ale także indywidualnie ze specjalnym rekwizytem , który nazywany jest „cubem” ( sześcian). 

Obecnie nasz trener jest złotym medalistą Mistrzostw Polski w Akrobatyce Sportowej !

64290721_335405543794390_270548356571332

Justyna Piwnicka

Ukończyła Państwowa Szkołę Baletowa im. Romana Turczynowicza w Warszawie.

Jest magistrem sztuki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Tańczyła na scenach wielu teatrów jako tancerka klasyczna oraz solistka: Teatr Wielki w Warszawie, Staatsoper Dortmund, Wiener Operetten Theater, Teatr Syrena w Warszawie, Warszawska Opera Kameralna.

Ma ogromne doświadczenie w przekazywaniu wiedzy baletowej.

64462197_1130238193839950_65715193283346

Certyfikowana instruktorka jogi i pilates.
Jako uczennica szkoły podstawowej trenowała akrobatykę sportową. Powróciła do pracy z ciałem po wielu latach zaczynając od Hatha-Jogi w 1999 r. (Sławomir Bubicz, Adam Bielewicz). W 2004 r. zaczęła praktykę Jogi Kundalini (Celena Polena), a w 2006 r. ukończyła kurs instruktorski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana (International School of Yoga w Wielkiej Brytanii - Guru Dharam, Darryl O'Keeffe). Jest także instruktorką Shakti Dance (kurs z Sarą Avatr w 2008 r. we Włoszech). W ostatnich latach wzięła udział w programie "Joga w profilaktyce zdrowia" (2016 r. w Warszawie) oraz poszerzyła metodę pracy z ciałem o technikę Pilates (Body Balance Pilates School w 2017 r. w Warszawie). Od 2006 r. uczy jogi w Warszawie.

Zapisy na zajęcia jogi wyłącznie bezpośrednio u prowadzącej:

Tel: 692 955 622 lub jogakundalini@gmail.com

Marta Bochenek.jpg

Marta Bochenek

Magister AWF, trener akrobatyki, instruktor fitness, oraz trener personalny. 13 lat trenowała akrobatykę. Wielokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski i reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych. Największe osiągnięcie to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata. Silna wola, charyzma, temperament i ogromna sympatia do pracy z ludźmi pomaga jej dążyć do doskonałości i to ze szczerym uśmiechem na twarzy. Uczy dzieci i dorosłych. Potrafi przekazać swoja wiedzę i umiejętności tak, aby było prosto i zrozumiale. Zawsze zadowolona, energiczna i otwarta na drugiego człowieka. Propaguje zdrowy styl życia i naucza jak osiągnąć super formę i piękną sylwetkę.

Twórczyni programu szkoleniowego dla najmłodszych dzieci - MINI AKRO. Koordynuje i nadzoruje system szkolenia dla grup od Akro 1 do Akro 7

Ania_Szymańska.jpg

Certyfikowany trener MiniAkro. Szkolona w zakresie akrobatyki przez Martę Bochenek-Poznysz i jako zawodniczka i jako trenerka. 
Trenowała akrobatykę sportową przez 8 lat. 
Bije od niej ciepło, które przekazuje dzieciom ucząc je sportu przez zabawę zawsze ze uśmiechem na twarzy. 
Z powołania pracuje z dziećmi i kształci się w zakresie pedagogiki wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. 

karolina.jpg.png

Licencjonowany trener akrobatyki sportowej. Zawodniczka klasy mistrzowskiej spod ręki trenerskiej Marty Poznysz. Trenerka zespołu Mini Akro od wielu lat, prowadząca zajęcia dla początkujących oraz zawodników wyczynowych. Przeszła szereg szkoleń MiniAkro z zakresu techniki, metodyki oraz asekuracji.