top of page
agnieszka Czubak.jpg

Agnieszka Czubak

Założycielka szkoły i prezes Stowarzyszenia Lemono Dance Center.

Z tańcem związana od 7-ego roku życia. Swoje doświadczenia ze sportem rozpoczęła od łyżwiarstwa figurowego,  co było zaczątkiem dalszej, wielkiej przygody tanecznej. Od najmłodszych lat, poza tańczeniem w dziecięcym zespole tanecznym, doszkalała się na międzynarodowych warsztatach tanecznych, niejednokrotnie będąc najmłodszym ich uczestnikiem. Brała lekcje u najwybitniejszych postaci polskiego świata tanecznego, m.in. u Katarzyny Skawińskiej, Witolda Jurewicza, Piotra Galińskiego, Iwony Olszowskiej czy  Mileny Jurczyk. Pod koniec szkoły średniej związała się z Teatrem Tańca Współczesnego ART pod dyrekcją Roberta Śliżewskiego, gdzie bardzo intensywnie rozwijała swój warsztat.

Jest absolwentką AWF Warszawa o kierunku nauczycielskim, z ukończoną specjalizacją fitness, kursem wychowawcy i kierownika kolonijnego. Równolegle ze studiami zrobiła uprawnienia instruktorskie na dwuletnim kursie instruktorskim pod patronatem Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, o specjalizacji- taniec współczesny. Stale poszerzając swoje kompetencje, zakochała się w tańcu jazzowym i kilka lat później stał się on jej specjalizacją. Ukończyła drugi kurs instruktorski o kierunku taniec jazzowy,  z wynikiem celującym.

Regularnie bierze udział w międzynarodowych warsztatach, szkoląc się u takich wykładowców jak: Luciano di Natale, Erick Bakon, Alan McCormick, Jean Claude Marignale, Stacy Boeddeker, Dollie Henry, Ira Nadia Kodiche, Adam Parson...

Od 2006 do 2015 r. związana z grupą taneczną Fox Dance Studio, gdzie przez 9 lat stworzyła dziesiątki choreografii, zdobywając niejednokrotnie najwyższe tytuły na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej.

 

Obecnie trenerka grup turniejowych Lemono Dance Center- aktualnych Mistrzów Europy

 

klara twardowska.jpg

Klara Twardowska

Dyplomowana instruktorka tańca. Jej zamiłowanie do muzyki i sztuki rozpoczęło się już na początku szkoły podstawowej, gdy zaczęła uczęszczać do Szkoły Muzycznej I stopnia grając na fortepianie. Zawsze uwielbiała śpiewać, dlatego w wieku 11 lat dostała się do Teatru Muzycznego TINTILO, gdzie odkryła swoją prawdziwą pasję jaką jest taniec. Brała udział w wielu spektaklach wystawianych na deskach Teatru Rampa w Warszawie. W tak młodym wieku miała możliwość występowania na scenie wśród profesjonalnych aktorów, co wpłynęło na jej dojrzałość i wrażliwość sceniczną. Jednak to taniec okazał się najbliższy jej sercu,
co doprowadziło ją do Lemono Dance Center. To tutaj, od początku istnienia szkoły, pod okiem Agnieszki Czubak i wielu innych wspaniałych instruktorów tańczy i rozwija swoje
możliwości. Razem z formacją Lemono 1 brała udział w wielu turniejach I festiwalach
zdobywając tytuły mistrzowskie. W duecie sięgnęła po mistrzostwo Polski oraz Europy.

Oprócz tego cały czas szuka możliwości rozwoju uczęszczając na wiele warsztatów w przeróżnych stylach. Praca z dziećmi bardzo ją inspiruje i napędza do działania.

Jest autorytetem dla wielu młodych tancerzy.

 

Kopia IMG_7661.JPG

Natalia Sapińska

Solistka i tancerka grupy turniejowej L1 w Lemono Dance Center- związana ze szkołą od początku jej istnienia.
Zaczęła tańczyć już w wieku 4 lat. Początkowo edukacja skupiała się na zajęciach baletowych i akrobatycznych. W wieku 13 lat poczuła, że taniec jest jej pasją i od 2015 roku związała się z Lemono Dance Center, gdzie pod okiem Agnieszki Czubak wraz z grupą L1 zdobywała pierwsze miejsca na turnieniach
federacji WADF (mistrzyni Polski i mistrzyni Europy). Interesuje się różnymi stylami. Obok modern jazzu, contemporary ballet, show dance i baletu na pointach, które tańczy na codzień, lubi też high heels i step.
Jej największe sukcesy to m.in. 7 miejsce w ścisłym finale European Dance Championship WADF w 2018 roku w kat. Contemporary Ballet, Solo Female Male, YouthAdults, jako najmłodszy uczestnik tej kategorii. W 2022 roku została Mistrzynią Polski w kat. Artistic Dance Show Solo Female Youth 2  na Mistrzostwach Polski Federacji WADF. W 2022
roku zajęła też 1 miejsce konkursie na Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada” w kat 19-26 taniec nowoczesny.
Od kilku lat samodzielnie tworzy choreografie solowe dla dzieci, które zdobywają najwyższe tytuły na turniejach rangi krajowej.
W 2021 roku uzyskała certyfikat Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalizacji taniec Polskiej Akademii Kultury i Sportu.
W 2021 roku rozpoczęła naukę na dwuletnim studium tańca Mazowieckiej Akademii Tańca, pod patronatem Mazowieckiego Instytutu Kultury.
Posiada uprawnienia instruktora sportu o specjalności: akrobatyka sportowa, wydane przez Polską Akademie Rozwoju i Sportu.
Ukończyła także w kurs na wychowawcę wypoczynku pod patronatem Kuratorium Oświaty w Warszawie.
Regularnie bierze udział w warsztatach, szkoląc się u takich wykładowców jak: Anna Wielogórska, Piotr Galiński, Milena Jurczyk, Mariusz Jasuwienas, Jasiek Kosianko, Eliza Kindziuk, Paweł Michno, Stefano Silvino, Anna Karabela, Anna Hop, Dominika Cybulska-Musz, Patryk Rożniecki i wielu innych.

Magdalena spółczyńska.jpg

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w zespole tanecznym AKCENT w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica”. Po kilku latach przeniosła się do Studia Tańca i Stylu Rewanż, gdzie razem z zespołem zdobywała najwyższe podium na wielu turniejach w tym IDO. Kolejno rozpoczęła studia na kierunku taniec ze specjalizacją tancerz, gdzie kształciła się w takich technikach jak : taniec współczesny, taniec klasyczny, taniec ludowy i taniec jazzowy. Naukę kontynuowała na studiach drugiego stopnia, na kierunku pedagogika ze specjalizacją pedagogika tańca. Jako tancerka wystąpiła w takich spektaklach jak: „Picasso”, „Bez sensu”, „Ostatni Płatek Śniegu”, „Północ w Paryżu” i „Move Me”. Od kilku lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracowała z takim szkołami tańca jak: DNA Dance Studio, Ad Astra, Move Mi, Dance4Fun, Break Away. Obecnie jest instruktorką w Lemono Dance Center.

magdalena kawalec.jpg

Pozytywnie nastawiona do świata pełna energii osoba. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą,doświadczeniem i zarażać innych pasją do tańca.Profesjonalna tancerka baletowa. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im.Romana Turczynowicza w Warszawie z tytułem zawodowego tancerza.

W 2005 roku tuż po ukończeniu szkoły
dostała angaż do najbardziej prestiżowego zespołu baletowego w Polsce
jakim jest Polski Balet Narodowy, Teatru Wielkiego-Opery Narodowej, z
którym związała się na 10 lat.Przez ten czas brała udział w
najważniejszych premierach baletowych i operowych tego teatru. Czerpała
wiedzę od najlepszych pedagogów. Tańczyła zarówno w repertuarze tańca
klasycznego jak i współczesnego m.in. Jezioro Łabędzie, Śpiąca
Królewna, Kopciuszek, Dziadek do Orzechów, Święto Wiosny, Oniegin.
Występowała w spektaklach światowej sławy choreografów jak George
Balanchine, Maurice Bejart, John Nomeier,Boris Ejfmana, Jacek
Przybyłowicz, Krzysztof Pastor. Gościła na deskach teatrów na całym
świecie m.in. w Petersburgu, Szanghaju, Bergen, Sewilli, Londynu, Wilnie,
Lwowie.
Posiada wieloletnie doświadczenie jako nauczycielka tańca w wielu
placówkach- przedszkolach, domach kultury, szkołach tańca oraz
warsztatach tanecznych prowadzonych zarówno dla dzieci, młodzieży i
dorosłych.
Obecnie współpracyje z Teatrem Muzycznym Roma i Operą Kameralną w Warszawie a także rozwija swoją wiedzę pedagogiczną studjując na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Taniec specjalność Pedagogika Baletowa.

damian sobański.jpg

Damian Sobański

Trener akrobatyki. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją akrobatyki sportowej, stopień magister.  Związany ze sportem od najmłodszych lat. Pierwsze kroki w akrobatyce stawiał w pruszkowskim klubie akrobatyki MKS Pruszków , gdzie obecnie jest trenerem . Nauczyciel, trener, wychowawca. Na koncie ma wiele osiągnięć zawodniczych jak i trenerskich (rangi ogólnopolskiej).

Damian jest członkiem grupy akrobatycznej „ GravitiArt” wraz z którą został półfinalistą programu „ Mam Talent”. Z grupą „GravitiArt” występuje w różnych częściach Polski, Europy i świata.

Występuje nie tylko grupowo ale także indywidualnie ze specjalnym rekwizytem , który nazywany jest „cubem” ( sześcian). 

Obecnie nasz trener jest złotym medalistą Mistrzostw Polski w Akrobatyce Sportowej !

Filip Nowak.jpg

Filip Nowak

Trener gimnastyki sportowej z wieloletnim doświadczeniem. 

Od 6tego roku życia przez 11 lat był  zawodnikiem C.W.K.S. Legia Warszawa Sekcja Gimnastyczna- był wychowankiem Trenera Janusza Poniewskiego

Jest sędzią oraz członkiem Polskiego Związku Gimnastycznego.

Oprócz gimnastyki sportowej jest również instruktor Kulturystyki Polskiej Akademii Sportu.

Jest uwielbiany przez dzieci pomimo ciężkich treningów...

64462197_1130238193839950_65715193283346

Certyfikowana instruktorka jogi i pilates.
Jako uczennica szkoły podstawowej trenowała akrobatykę sportową. Powróciła do pracy z ciałem po wielu latach zaczynając od Hatha-Jogi w 1999 r. (Sławomir Bubicz, Adam Bielewicz). W 2004 r. zaczęła praktykę Jogi Kundalini (Celena Polena), a w 2006 r. ukończyła kurs instruktorski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana (International School of Yoga w Wielkiej Brytanii - Guru Dharam, Darryl O'Keeffe). Jest także instruktorką Shakti Dance (kurs z Sarą Avatr w 2008 r. we Włoszech). W ostatnich latach wzięła udział w programie "Joga w profilaktyce zdrowia" (2016 r. w Warszawie) oraz poszerzyła metodę pracy z ciałem o technikę Pilates (Body Balance Pilates School w 2017 r. w Warszawie). Od 2006 r. uczy jogi w Warszawie.

Zapisy na zajęcia jogi wyłącznie bezpośrednio u prowadzącej:

Tel: 692 955 622 lub jogakundalini@gmail.com

bottom of page