top of page

O P E N   C L A S S

OTWARTE ZAJĘCIA WARSZTATOWE

A R C H I W U M

22 lutego 2021 godz. 20:00-21:30

IZA PROKOPEK.jpg

IZA PROKOPEK

Tańczy od 4 roku życia. Zaczynała od podstaw tańca klasycznego, później pojawił się taniec współczesny, jazzowy i hip hop.
Pobierała lekcje u polskich jak i zagranicznych instruktorów rozwijając się w różnych stylach. Regularnie pobiera lekcje z hip hopu i tańca współczesnego. Uczestniczyła w Summer Dance Intensive, Winter Dance Intensive, Fairplay Dance Camp, Międzynarodowej Letniej Szkole Tańca Współczesnego. Wiele razy była w Londynie, gdzie uczestniczyła w zajęciach prowadzonych w szkole tańca Pienapple i Studio 68 – hip hop, jazz, taniec współczesny, taniec klasyczny. Pobierała lekcje tańca klasycznego w Krakowskiej Akademii Tańca LArt de la Danse.
Ukończyła studia na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, kierunek taniec, specjalność tancerz-choreograf zdobywając dyplom.

 

Finalistka Dance World Cup 2014 w Portugalii, 4 miejsce Dance Revolution International Dance Competition w Wilnie.
Jestem członkiem Open-Minded Group działającej w Krakowie.

5 marca 2021 godz. 20:30-22:00

OPENY PATRYK ROZNIECKI.jpg

PATRYK ROŻNIECKI

Choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex), Danii (Hotstepper), Paryżu (Harmonic), Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio). W 2008 został finalistą drugiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz” co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in.Ramona Ray, Asia Ash, Pinawella, Feel, Beata BB Fesser oraz Sorry Boys.

W swoich artystycznym dorobku ma udział w spektaklach takich jak: „Basic Emotions – Copenhagen” „Upiór w Operze”- Opera Podlaska oraz „Klatka Wariatek – La Cage aux Folles” – Teatr Komedia Warszawa, „Chopin Musi Umrzeć” – Teatr Polonia oraz „Open Chopin” w Teatrze Capitol. Na co dzień poświęcając całę swoje serce oraz pasję Patryk realizuje się też jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.

25 stycznia 2021 godz. 20:00-21:30

DAMIAN ZAWADZKI.jpg

DAMIAN ZAWADZKI

Tancerz wielowymiarowy poruszający się w sferach tańca jazzowego, modern, hip hop oraz tańca współczesnego.

Współpracuje z Teatrem Syrena w Warszawie jako tancerz i aktor (spektakl Kapitan Żbik i Żółty Saturator).

Jednym z jego największych osiągnięć było zdobycie 3 miejsca podczas World Of Dance Lviv 2019 Upper Division w duecie z Alicją Jędryką.

 

Jest członkiem BLCKCAT EXPERIENCE oraz POSZUKIWANIA.

Szkolił się za granicą we Włoszech, Irlandii, Ukrainie i w Wielkiej Brytanii.

12 lutego 2021 godz. 20:30-22:00

WŁODEK KOŁOBYCZ.png

WŁODEK KOŁOBYCZ

Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał na Ukrainie, urodził się i do 7 roku życia mieszkał we Lwowie. Tańczy od 11 roku życia, a poważnie zaczął o tańcu myśleć rok później - w wieku 12 lat. Po przeprowadzce do Polski tańczył w zespole Tanero przy Nyskim Domu Kultury, potem w opolskim zespole 'Pech'. Brał udział w wielu mistrzostwach Polski i Świata IDO, gdzie często stawał na podium, a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy.

Jego wiodące style tańca to lyrical Jazz, contemporary, ale otwiera się też na inne style i interesuje m. in. hip-hopem. 

Szkolił się pod okiem wielu znakomitych pedagogów m. in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku lub EDGE Performing Arts Center w Los Angeles. Brał udział w projekcie 'Rock Loves Chopin' w Arena Di Verona we Włoszech w 2014 roku., tańczył w teatrze cieni w Warszawie, był tancerzem trasy koncertowej "Love 2 Love" Edyty Górniak, a w 2015 roku został finalistą 8. edycji programu 'You Can Dance - Po Prostu Tańcz!'.

Taniec daje mu nieograniczoną radość i nigdy nie brakowało mu na niego energii. Taniec pozwala mu zapomnieć o złym dniu, złym samopoczuciu, jest trochę jak ucieczka w głąb siebie, która idealnie koi i uszczęśliwia. 

bottom of page