O P E N   C L A S S

OTWARTE ZAJĘCIA WARSZTATOWE

22 lutego 2021 godz. 20:00-21:30

IZA PROKOPEK.jpg

IZA PROKOPEK

Tańczy od 4 roku życia. Zaczynała od podstaw tańca klasycznego, później pojawił się taniec współczesny, jazzowy i hip hop.
Pobierała lekcje u polskich jak i zagranicznych instruktorów rozwijając się w różnych stylach. Regularnie pobiera lekcje z hip hopu i tańca współczesnego. Uczestniczyła w Summer Dance Intensive, Winter Dance Intensive, Fairplay Dance Camp, Międzynarodowej Letniej Szkole Tańca Współczesnego. Wiele razy była w Londynie, gdzie uczestniczyła w zajęciach prowadzonych w szkole tańca Pienapple i Studio 68 – hip hop, jazz, taniec współczesny, taniec klasyczny. Pobierała lekcje tańca klasycznego w Krakowskiej Akademii Tańca LArt de la Danse.
Ukończyła studia na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, kierunek taniec, specjalność tancerz-choreograf zdobywając dyplom.

 

Finalistka Dance World Cup 2014 w Portugalii, 4 miejsce Dance Revolution International Dance Competition w Wilnie.
Jestem członkiem Open-Minded Group działającej w Krakowie.

Koszt lekcji - 25 pln

Płatne w recepcji przed zajęciami

Aby zapisać się na open class, wyślij maila na adres: kontakt@lemonodance.pl

Podaj imię, nazwisko, adres e-mail

5 marca 2021 godz. 20:30-22:00

OPENY PATRYK ROZNIECKI.jpg

PATRYK ROŻNIECKI

Choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles (Debbie Reynolds Dance Studio, Millennium Dance Complex), Danii (Hotstepper), Paryżu (Harmonic), Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio). W 2008 został finalistą drugiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz” co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in.Ramona Ray, Asia Ash, Pinawella, Feel, Beata BB Fesser oraz Sorry Boys.

W swoich artystycznym dorobku ma udział w spektaklach takich jak: „Basic Emotions – Copenhagen” „Upiór w Operze”- Opera Podlaska oraz „Klatka Wariatek – La Cage aux Folles” – Teatr Komedia Warszawa, „Chopin Musi Umrzeć” – Teatr Polonia oraz „Open Chopin” w Teatrze Capitol. Na co dzień poświęcając całę swoje serce oraz pasję Patryk realizuje się też jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.

Koszt lekcji - 20 pln

Płatne w recepcji przed zajęciami

Aby zapisać się na open class, wyślij maila na adres: kontakt@lemonodance.pl

Podaj imię, nazwisko, adres e-mail

A R C H I W U M

25 stycznia 2021 godz. 20:00-21:30

DAMIAN ZAWADZKI.jpg

DAMIAN ZAWADZKI

Tancerz wielowymiarowy poruszający się w sferach tańca jazzowego, modern, hip hop oraz tańca współczesnego.

Współpracuje z Teatrem Syrena w Warszawie jako tancerz i aktor (spektakl Kapitan Żbik i Żółty Saturator).

Jednym z jego największych osiągnięć było zdobycie 3 miejsca podczas World Of Dance Lviv 2019 Upper Division w duecie z Alicją Jędryką.

 

Jest członkiem BLCKCAT EXPERIENCE oraz POSZUKIWANIA.

Szkolił się za granicą we Włoszech, Irlandii, Ukrainie i w Wielkiej Brytanii.

12 lutego 2021 godz. 20:30-22:00

WŁODEK KOŁOBYCZ.png

WŁODEK KOŁOBYCZ

Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał na Ukrainie, urodził się i do 7 roku życia mieszkał we Lwowie. Tańczy od 11 roku życia, a poważnie zaczął o tańcu myśleć rok później - w wieku 12 lat. Po przeprowadzce do Polski tańczył w zespole Tanero przy Nyskim Domu Kultury, potem w opolskim zespole 'Pech'. Brał udział w wielu mistrzostwach Polski i Świata IDO, gdzie często stawał na podium, a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy.

Jego wiodące style tańca to lyrical Jazz, contemporary, ale otwiera się też na inne style i interesuje m. in. hip-hopem. 

Szkolił się pod okiem wielu znakomitych pedagogów m. in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku lub EDGE Performing Arts Center w Los Angeles. Brał udział w projekcie 'Rock Loves Chopin' w Arena Di Verona we Włoszech w 2014 roku., tańczył w teatrze cieni w Warszawie, był tancerzem trasy koncertowej "Love 2 Love" Edyty Górniak, a w 2015 roku został finalistą 8. edycji programu 'You Can Dance - Po Prostu Tańcz!'.

Taniec daje mu nieograniczoną radość i nigdy nie brakowało mu na niego energii. Taniec pozwala mu zapomnieć o złym dniu, złym samopoczuciu, jest trochę jak ucieczka w głąb siebie, która idealnie koi i uszczęśliwia.