Zespoły taneczne Lemono Dance Center

Dominującym stylem tańca w Lemono Dance Center jest modern jazz i Artistic Dance Show. Taniec to dziedzina sztuki poprzez którą można przekazać treści i emocje, dlatego nasz taniec zawsze jest "o czymś".

Głównym choreografem szkoły jest Agnieszka Czubak.

Grupy Lemono 1 (15-19 lat), Lemono 2 (11-15 lat), Lemono 3 (9-11 lat) to grupy zaawansowane, trenujące z największą intensywnością. W skład cyklu treningowego wchodzą 3 rodzaje zajęć: choreografia, balet i akrobatyka- wszystkie są dla tych grup obowiązkowe.

Grupy turniejowe w okresie startowym (od marca do czerwca) jeżdżą na wiele turniejów o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Tancerze tych grup mają również możliwość zdobywania indywidualnych medali tańcząc układy solowe i duety.

Grupy Lemono 4 (11-14 lat),  Lemono 5 (8-11 lat) , Lemono 6 (8-10 lat) są prowadzone przez Klarę Twardowską.

Grupy te trenują 2 x w tygodniu. W skład cyklu treningowego wchodzą 3 rodzaje zajęć: choreografia, balet i akrobatyka- które dla tych grup również są obowiązkowe.

Lemono 4 i Lemono 5 są grupami średnio zaawansowanymi, a Lemono 6 - początkująca naborowa.

GRUPY DZIECIĘCE- turniejowe

Lemono 7 - grupa turniejowa w wieku 8-10 lat prowadzona przez Magdalenę Spółczyńską- poziom początkujący/średnio zaawansowany

W tym roku grupa wchodzi w pełny cykl treningowy składający się z choreografii, akrobatyki i baletu.

Lemonki mini 1- zespół taneczny dla dzieci w wieku 7-9 lat. Poziom początkujący (kontynuacja) . W skład cyklu treningowego wchodzą zajęcia choreograficzne oraz obowiązkowa akrobatyka. Balet dla tej grupy nie jest obowiązkowy, ale jak najbardziej rekomendowany.

Lemonki mini 2- zespół taneczny dla dzieci w wieku 6-8 lat- poziom początkujący. Dla tej grupy zajęcia baletowe i akrobatyczne nie są obowiązkowe, ale również rekomendujemy :)

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z GRAFIKIEM Z PODZIAŁEM NA ZESPOŁY TANECZNE,

GDZIE SĄ PODSUMOWANE WSZYSTKIE ZAJĘCIA WCHODZĄCE W PAKIET DANEJ GRUPY.