top of page

Zajęcia odbywać się będą przez pięć dni- od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:30-16:00

(wejście do szkoły od godz: 8:00).

Uczestnicy w trakcie całodniowego pobytu będą mieli zapewnioną przekąskę

w porze drugiego śniadania oraz obiad.

Masz wolny drugi tydzień ferii?

Zapraszamy na stacjonarny obóz zimowy o profilu artystycznym!

20.02 - 24.02.2017

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat.

Obóz skierowany jest zarówno do uczniów Lemono Dance Center jak i osób spoza naszej szkoły.

W PROGRAMIE:

Zajęcia sportowe:

- TANIEC JAZZOWY

- HIP-HOP

- AKROBATYKA

- STRETCHING- rozciąganie- z użyciem przyborów

Zajęcia artystyczne:

- WARSZTATY AKTORSKIE

- WARSZTATY EMISJI GŁOSU

- WYCIECZKA "BACKSTAGE OF THEATRE". Będziemy gośćmi teatru

  Zwiedzimy kulisy i zaplecze teatralne, zajrzymy wszędzie tam, 

  gdzie wchodzić mogą tylko artyści! Poczujemy jak to jest być po

  drugiej strony kurtyny : )

 Po teatrze oprowadzać nas będzie Jakub Wocial

Zajęcia poprowadzą pedagodzy Lemono Dance Center:

Wokalista, aktor musicalowy, reżyser. Kierownik Sceny Muzycznej Teatru Rampa, jej twórca i organizator.

W latach 2011-2014 stworzył i rozwinął cykl koncertów musicalowych pod wspólną nazwą „Broadway Street- the Show”, z gościnnym udziałem największych gwiazd musicalowych scen Europy. Wyreżyserował i bierze  udział w wykonaniu widowiska muzycznego „MusicaLove” zawartego w aktualnym repertuarze Teatru. Grał w inscenizacji musicalu RENT, jest pomysłodawcą i jednym z głównych wykonawców w widowisku z przebojami Queen „Rapsodia z Demonem” oraz w koncertowej inscenizacji„Jesus Christ Superstar”.

Na scenie zawodowej zadebiutował w 2005 roku w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma, wcielając się w postać Herberta z musicalu "Taniec Wampirów" Romana Polańskiego. Do roku 2011 występował w niemieckiej wersji tego spektaklu w Theater des Westens w Berlinie, w Metronom Theater w Oberhausen oraz w spektaklu "Rebecca" w Palladium Theater w Stuttgarcie. W 2006 r. brał udział w nagraniu albumu "Taniec Wampirów", który dwa lata później zdobył tytuł platynowej płyty. Występował również  w Operze i Filharmonii Podlaskiej w musicalu "Upiór w Operze". W  2014  wyreżyserował na scenie Teatru Muzycznego w Katowicach  musical "Prześliczna Wiolonczelistka" (prapremiera polska) opartego na muzyce zespołu Skaldowie.

       Jarosław  Konasiuk                  Zuzanna  Żółtowska                 Agnieszka  Czubak                      Filip Ponikiewicz

           Akrobatyka                                                    JAZZ                                                 Modern JAZZ                                       Hip-hop New age

                                                                    Grzegorz Pohl

                                                              warsztaty aktorskie

Oraz gościnnie:

Reżyser, scenarzysta, instruktor teatralny, pedagog, plastyk.

 

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie i Studium Technik Teatralnych przy Akademii Teatralnej w Warszawie. Od najmłodszych lat związany z teatrem i plastyką. Założyciel i prowadzący dziecięce, młodzieżowe i studenckie grupy teatralne, z którymi zrealizował kilkanaście spektakli i wodowisk wystawianych w Polsce, jak również w Japonii, Korei Płd., Włoszech, Niemczech i Finlandii.

Reżyseruje również sztuki oparte na własnych scenariuszach, które zdobyły uznanie na festiwalach teatralnych.

Regularnie prowadzi międzynarodowe warsztaty teatralne, współpracując z ośrodkami kultury w Niemczech, Finlandii, Irlandii Płd., Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Pracuje z teatrami tańca – jest autorem scenariusza i reżyserem spektaklu JEGO zrealizowanego przez Stowarzyszenie Artystyczne B’art, wystawianego w warszawskim teatrze Rampa. Był również konsultantem przy spektaklu ODWRÓCENI Teatru Tańca B-sides Company (reżyseria i choreografia Paweł Michno) wystawianego w warszawskim Teatrze Capitol.

Często zapraszany jest do jury festiwali teatralnych i tańca. Jest pomysłodawcą i był redaktorem naczelnym Miesięcznika Młodych Twórców Rush Hours opisującego najważniejsze wydarzenia warszawskiego ruchu amatorskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Całkowity koszt obozu- 600 pln

Cena zawiera:

- całodniową opiekę pedagogiczną

- zajęcia profilowe

- posiłki

- wycieczkę

- ubezpieczenie

Możliwość płatności w 3 ratach na miejscu w recepcji:

I rata: do 30 listopada- 200 pln

II rata: do 30 grudnia- 200 pln

III rata: do 30 stycznia- 200 pln

Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc- jest ich ograniczona ilość.

Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie, osobiście w siedzibie szkoły lub przez poniższy formularz zgłoszeniowy.

Tomasz Krupa

warsztaty emisji głosu

Ukończył studia magisterskie, pedagogiczne ze specjalnością menedżer kultury na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistyczny w Siedlcach. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej w klasie akordeonu i pianina. Technik wokalnych uczył się w Szkole Wokalnej im. Jerzego Wasowskiego w Warszawie oraz na wielu warsztatach i kursach w Polsce i za granicą. Na swoim koncie ma udział w wielu konkursach i festiwalach muzycznych ogólnopolskich i międzynarodowych, programach telewizyjnych („Bitwa na głosy”, „Idol”, „Tak to leciało”, „Droga do gwiazd”, „Super Stracie”) oraz nagraniach studyjnych. Zdobywca Złotej Płyty za singiel "Dla ciebie chwile". Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny m.in. Krystyną Prońko, Justyną Steczkowską, Nataszą Urbańską, Magdaleną Tul, Małgorzatą Walewską, Beatą Tyszkiewicz, Kasią Wilk, Izabelą Trojanowską, Grażyną Łobaszewską. Od 10 lat rozwija swoją pasję pedagogiczną pracując jako nauczyciel śpiewu z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi m.in.: w Domu Kultury Włochy, Szkole Wokalnej Agaty Wrońskiej, Domu Kultury Dorożkarnia w Warszawie. Jego wychowankowie zdobywali główne miejsca na wielu Festiwalach i Konkursach wokalnych w całym kraju, koncertowali na wielu imprezach organizowanych przez miasto Warszawa oraz wielokrotnie występowali w programach telewizyjnych m.in. „Mam Talent”, „X-Factor”, „Super Starcie”.

Zgłoszenie zostało wysłane

Wypełnienie zgłoszenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu obozu dostępnego poniżej:

Warunkiem wzięcia udziału w obozie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej przez opiekuna prawnego i dostarczenie jej do siedziby Lemono Dance Center do 30.01.2017

Spędź te ferie aktywnie i artystycznie

z

Lemono Dance Center!

bottom of page