top of page
summer 2023.jpeg

Zapraszamy na kolejną edycję letniego zgrupowania tanecznego!

W tym roku ponownie gościć nas będzie nowoczesny ośrodek pod Kielcami -

K o m p l e k s   Ś w i ę t o k r z y s k a   P o l a n a .

TERMIN: 27.08-3.09.2023

(rozpoczęcie roku szkolnego - 4.09.2023)

Ośrodek dysponuje 2 wspaniałymi salami tanecznymi i ogromną przestrzenią na treningi akrobatyczne,

co jest dla nas sprawą priorytetową!

 

Zakwaterowanie w budynkach z pokojami 4-ro osobowymi.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem i TV.

Celem obozu letniego jest bardzo intensywny rozwój naszych podopiecznych jak również

integracja całej lemonowej społeczności.

Czas spędzony na treningach wakacyjnych jest bezcenny. To moment kiedy współpracujemy z wybitnymi instruktorami z całej Polski, czerpiąc inspirację i ładując akumulatory na nowy sezon.

MINIMALNY WIEK UCZESTNIKA OBOZU TO 7- 8 LAT (DZIECKO MUSI BYĆ PO 1 KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ)

 

G O Ś C I E   S P E C J AL N I   L E M O N O   S U M M E R   D A N C E   C A M P   2 0 2 3 :

Kasia Kuta.jpg

JAZZ

KATARZYNA KUTA

Trenerka, tancerka i choreografka RAMADA TEAM. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Obecnie studiuje neuropsychologie na SWPS w Warszawie. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski IDO, Mistrzostw Europy i Świata w kategoriach Modern, Jazz, Show w prezentacjach solowych i formacyjnych.

Brała udział w wielu szkoleniach i warsztatach w Polsce i nie tylko.

Tancerka w spektaklach: „Latarnie”, „Sekrety króla ognia”, „Czarnoksiężnik z krainy Oz” , „Empty Walls” w reżyserii Elżbiety Podejko-Dudy oraz „Shelter”w reżyserii Artura Bieńkowskiego.

Brała udział w wielu szkoleniach i warsztatach z takimi choreografami jak: Bill Hotaling, Thierry Verger, Jan Ravnik, Paweł Michno, Grzegorz Pańtak, Aneta Bury, Adrianna Patłaszyńska, Natalia Madejczyk, Dominika Cybulska, Nadine Sieber, Paulina Wycichowska, Thierry Verger, Jose de la Cruise, Natalia Iwaniec. Obecnie pracuje jako pedagog, choreograf w Niepublicznej Szkole Baletowej Szkole Sztuki Tańca w Opolu

Damian Zawadzki1.jpg

FLOOR WORK
CONTEMPORARY

DAMIAN ZAWADZKI

Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 15 lat od jazzu. Odnalazł siebie dopiero jednak w tańcu współczesnym. Brał udział w projektach oraz trenował w grupach tj. BLCKCAT EXPERIENCE, MOVE, CIAŁO, NASTROJE, WAYS OF BEING, POSZUKIWANIA, JAZZONE, BAZA TANCERZY, LUKAS MCFARLANE INTENSIVE. Damiana można oglądać na deskach TEATRU SYRENA w Warszawie w musicalach KAPITAN ŻBIK I ŻÓŁTY SATURATOR (reż. Wojciech Kościelniak; choreo. Ewelina Adamska Porczyk), RODZINA ADDAMSÓW (reż. Jacek Mikołajczyk, Tomasz Steciuk; choreo. Ewelina Adamska Porczyk). W 2019 roku wraz z Alicją Jędryką wywalczyli drugie wicemistrzostwo na World of Dance we Lwowie w kategorii Upper Division. Komercyjnie występował w teledyskach takich artystów jak: Julia Wieniawa, Damian Ukeje, EJTEN, Arkadiusz Borzdyński, Rebeka. Pomimo swojego zamiłowania do tańca współczesnego nie zamyka się na inne style. W swojej tanecznej podróży ćwiczył epizodycznie także klasykę, akrobatykę, popping, aerial hoop. Jest reżyserem i choreografem spektakli BUSINESS (premiera 02 czerwca 2021 roku w Teatrze Syrena) oraz HIPNOTYZER (premiera 10 stycznia 2023 roku w TeatrzeSyrena). Poza tańcem interesuje go świat podwodny. Jest certyfikowanym freediverem (nurkowanie na wstrzymanym oddechu). Wraz z Joanną Słowik współtworzył Projekt IMPULSE  w Bielsko-Białej. Prowadzi zajęcia regularne i warsztaty na terenie Warszawy, jej okolic oraz całej Polski. Jest kreatorem grupy artystycznej DIVE4MORE.

19 (1).jpg

FLOOR WORK
IMPROWIZACJA

ANITA SAWICKA-ABRAMOWICZ 

Artystyczne kierunki towarzyszyły jej od zawsze. Choć nie od zawsze tańczy, od małego trafiała do miejsc powiązanych ze sztuką. W latach 2000 i 2001 uczyłą się w niepublicznej szkole muzycznej im. Anny German w Białymstoku. W 2006 trafiła do Fair Play Dance Studio gdzie po krótkim czasie dołączyłą do ekipy Fair Play Kwadrat. Liczne szkolenia i ciężka praca pozwoliły jej na zdobycie niezbędnych umiejętności, które wykorzystuje jako nauczyciel i choreograf. Największą pasję odnajduje w tworzeniu i łączeniu wszystkich elementów sztuki razem. Inspiracje czerpie z muzyki i tego jak na nią wpływa, ufa naturalnym reakcjom, obserwuje świat i zwykłe zjawiska. W swojej twórczości stara się wykorzystywać każde doświadczenia, nie tylko te taneczne. 

Anita prowadzi warsztaty w całej Polsce i Europie (Anglia, Norwegia, Ukraina, Rosja, Litwa, Białoruś). Tworzy także własny program 'POSZUKIWANIA'.

W latach 2012-2020 współtworzyła ogólnopolską trasę warsztatową Board Game TOUR (wraz z Piotrem Abramowiczem). Projekt połączył i zainspirował setki tancerzy.

 

Jest również współtwórczynią dwóch, tanecznych filmów krótkometrażowych - 'Limitless (We Are)' (realizowany w Norwegii) i 'You wanted rivers' (realizowany w Jordanii). Filmy są doceniane na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in.  - ‘Shortwaves’, ‘Bucharest International Dance Film Festival’, ‘Laois Dance Festival’, ‘Homescreen’, 'DANCINEMA', 'Wild Dogs International Screendance Festval'.

Anita występuje w wielu pokazach, projektach, zawodach, a także programach komercyjnych w charakterze tancerki i choreografa. Pracuje przy teledyskach/koncertach takich artystów jak: Bovska, Elsia Savoca, Praktyczna Pani, Andrzej Mrozek, Warsaw Village Band, Olga Polikowska, Doda, Ewelina Lisowska, MoMo. Występuje w reklamach i zajmuje się reżyserią ruchu - MODIVO, Honor, IKEA, Henkel., XL energy drink, WBK bank, Lotto ; oraz w programach komercyjnych – X Factor, Mam Talent, Przystanek Radość (jako tancerka bądź choreograf).

PIOTR SIMBA ABRAMOWICZ.jpeg

HIP-HOP

PIOTR "SIMBA" ABRAMOWICZ 

jest artystą ruchowym mieszkającym w Warszawie. Od ponad 15 lat pracuje jako nauczyciel, choreograf i tancerz. W tym czasie udało mu się wypracować oryginalny styl ruchu, pełen autentyczności, surowości i teatru. Simba uwielbia wchodzić w interakcje z ludźmi i doświadczać życia poprzez stawianie czoła nieodkrytemu.

 

Piotr jest współtwórcą warsztatów „Board Game TOUR” (2012-2021), które na stałe wpisały się w kalendarze polskich tancerzy i zrobiły wiele dobrego w community.

Jego najnowsza inicjatywa nosi nazwę „Wzdłuż i wszerz” i używa jej jako platformy do dzielenia się swoim rzemiosłem z artystami i twórcami. Celem Simby jest zachęcanie tancerzy do pozostania uczciwym i rzetelnym w swojej praktyce, jednocześnie angażując się w to, co nowe i niezbadane.

 

Poza nauczaniem Piotr tworzy krótkie filmy taneczne i spektakle. „LIMITLESS (we are)” (Norwegia 2019) i „You Wanted Rivers” (reż. Magdalena Zielińska, Jordania 2020) zdobyły uznanie na całym świecie i zostały wybrane na kilku festiwalach filmowych na całym świecie. Do tej pory stworzył choreografię i wyreżyserował dwie etiudy - „expect.action” 2019 i „LEONARDO” 2022.

 

Pomiędzy inwestowaniem i rozwojem własnych projektów Simba miał okazję tworzyć choreografię i występować w różnych projektach komercyjnych, takich jak reklamy (META, PEPSI, BELVEDERE), teledyski (Mrozu, Grubson, Krzysztof Zalewski), programy telewizyjne (MAM TALENT, X FACTOR) i wydarzenia.

anna karabela.jpg

NEOKLASYKA

ANNA MARIA KARABELA

Od najmłodszych lat taniec był jej pasją, zawodem i życiem. Oddała się tej formie sztuki bez reszty i w wieku 10 lat postanowiła, że będzie się kształcić zawodowo w tym kierunku.

W 2005 otrzymała dyplom ukończenia Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, a następnie kontynuowała edukację na uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie oraz Anton Bruckner Private Universitat w Linz na kierunkach: choreografia i pedagogika. To był jednak dopiero początek jej kariery... :) Ciężka praca, przeplatana potem, bólem, marzeniami, strachem, pasją i niekończącą się ciekawością poznawania świata przyniosła jej ogromny sukces na międzynarodowych scenach. Miała okazję zdobywać doświadczenie zawodowe podczas pracy z najlepszymi choreografami na świecie i występować u boku tancerzy, którzy odmienili jej świat.

William Forsythe, Wayne McGregor, Carolyn Carlson, Yuval Pick, Aleksandra Dziurosz, Angelin Preljocaj, Johannes Randolf, Uri Ivgi, Frederic Flamand, Gabor Halasz, Franchesca Carotti to są osoby, z którymi między innymi pracowała, tworzyła spektakle i dzięki którym odkrywała swój potencjał jako tancerka, choreograf i pedagog.

Podczas wieloletniej praktyki scenicznej zauważyła, że obcowanie ze sztuką rozwija w nas to co najcenniejsze. Artystyczny świat i ludzie którzy go tworzą wyróżniają się tym, że są ponad wszelkimi podziałami, ponieważ sztuka jest ich narzędziem do przekazywania myśli i emocji.

Najpiękniejszą cechą tego świata i jednocześnie największą wartością jest umiejętność tworzenia innej rzeczywistości własnymi marzeniami. Wieloletnia praca z ludźmi pokazała jej jak wiele możemy przekazać oddając się sztuce tańca i z jaką łatwością nasza wrażliwość odnajduje się w tej przestrzeni.

Jej celem jest zaangażowanie się w zmianę, która wydobywa z nas to co najlepsze. Prowadzi liczne warsztaty, szkolenia, układa choreografie do realizacji filmowych, reklam i spektakli teatralnych.

Kocha to czym się zajmuję ponieważ poprzez taniec wyraża siebie, odnajduje nowe drogi, poznaje wspaniałych ludzi, edukuje i jednocześnie staje się twórcą własnego postępu.

OPRÓCZ GOŚCI SPECJALNYCH, NA OBOZIE BĘDZIE CAAAAAŁA LEMONOWA KADRA...

przedstawiać nie trzeba :)

Każdy dzień będzie składał się z minimum 5 bloków zajęciowych, z czego zawsze jeden z nich będzie odpoczynkiem od sali treningowej.

Atrakcje, które umilą ten czas :

K r a i n a   z a b a w y  z  d m u c h a ń c a m i 

dmuchance_DSC_8692-1024x683.jpg
foto_1_swietokrzyskapolana-mm.jpg

G o l d   E u r o b u n g e e

kraina_zabawy_DSC_9648.jpg
kraina_zabawy_DSC_8529.jpg
kraina_zabawy_DSC_4439.jpg

K u l e   w o d n e 

aquaroller_04.jpg
Przechwytywanie.JPG
aquaroller_03.jpg

P O K O J E

pokoj_dwuosobowy-1024x683.jpg
pokoj_trzyosobowy-1024x683.jpg
pokoj_dwuosobowy-4-1024x683.jpg

S A L E   T A N E C Z N E

DSC_7618-m-1024x683.jpg
DSC_7617-m-1024x683.jpg
Sala-Taneczna2.jpg

Nad bezpieczeństwem czuwać będzie wykwalifikowana kadra instruktorów oraz wychowawców.

Obóz jest oficjalnie zgłaszany do Kuratorium Oświaty

Mamy podpisaną umowę o świadczenie usług medycznych z pobliską przychodnią lekarską.

Cena zawiera:

- dojazd autokarem

- zajęcia taneczne i akrobatyczne

- dodatkową WODĘ NA TRENINGI

- atrakcje oferowane przez Kompleks Świętokrzyska Polana

- opiekę dydaktyczną

- opiekę medyczną (bez ewentualnych dodatkowych leków)

- pobyt i wyżywienie (3 posiłki dziennie). 

- ubezpieczenie

CAŁKOWITY KOSZT OBOZU- 2550 PLN

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Z A P I S Y   C Z A S   S T A R T !

Lista zostanie zamknięta 31 marca lub po wyczerpaniu wolnych miejsc.

Płatności można dokonać w 3 ratach:

1. Zaliczka 350 pln- płatne w recepcji szkoły do 7 kwietnia 2023- brak wpłaty zaliczki powoduje skreślenie uczestnika z listy 

 

2. I rata 1100 pln- płatne na konto do dnia 8 maja 2023

3. II rata 1100 pln- płatne na konto do 20 czerwca 2023

Numer rachunku:

Stowarzyszenie Lemono Dance Center ul. Paderewskiego 130, 04-438 Warszawa

Nr rachunku : 23 1140 2004 0000 3202 7761 6082

ABY DOKONAĆ REZERWACJI NALEŻY WYPEŁNIĆ PONIŻSZY FORMULARZ i ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM OBOZU.:

Zgłoszenie na obóz letni 2023

Dziękujemy za przesłanie!

BRAK MIEJSC
PRZYJMUJEMY
ZGŁOSZENIA
NA LISTĘ
REZERWOWĄ

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych i danych osobowych mojego dziecka (imię,nazwisko, wiek, numer telefonu,  adres email) przez Stowarzyszenie Lemono Dance Center z siedzibą przy ul. Paderewskiego 130, 04-438 Warszawa w celu zapisania mojego dziecka na zajęcia prowadzone przez Stowarzyszenie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.

bottom of page